Malatya Haberleri, Malatya Gerçek Haber'den Takip edilir - Analist Adam

Malatya Haberleri, Malatya Gerçek Haber'den Takip edilir


Malatya Gerçek Haber adlı haber sitesi 2010 yılının Aralık ayında kuruldu. Gündemi yakalayan haberleriyle faaliyetlerini başarıyla sürdürüyor. 

Site içeriğinde genel olarak Malatya'da öne çıkan güncel haber ve gelişmeleri bulabilirsiniz. Spordan siyasete, güncel konulardan ekonomiye, kültürden eğitime 
malatya haberleri sitesi üzerinden takip edilebiliyor. 

malatyagercek.com'da
 Malatya Haberlerinin yanı sıra ülkemizin diğer illerinde ve hatta dünya üzerinde yaşanan gelişmeleri de en güncel haliyle görebilirsiniz. İşletim sistemleri, anti-virüs yazılımları, sosyal ağlar, cep telefonları ve teknoloji dünyasına ait diğer tüm ilgi çekici haber ve yazılar bu adreste bulunabiliyor.

Malatya Gerçek İnternet sitesinde yer alan haberleri dilediğiniz takdirde, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlar üzerinden sevdikleriniz ile tek bir tuşa basarak paylaşabilmektesiniz. Haberin üzerinde yer alan Tweetle veya diğer sosyal ağlara ait logoları tuşlayarak tüm çevrenize malatyagercek.com tarafından hazırlanan haberleri gösterebilirsiniz. 

Foto galeri ve video galeri bölümlerimizde haberlere ait fotoğraf ve videolar paylaşılıyor. Sitede yer alan seri ilanlar bölümünü, emlak - 2.el eşya - otomobil ve personel ilanı gibi amaçlar için kullanabiliyor. Ayrıca firmanız var ise firma rehberi bölümümüzden, firmanızı tanıtabilecek veya ihtiyacınız olan firmaları görebileceksiniz.

[email protected]

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
02Oca

Yanmak Var 'Yanmak' Var!

26Ara

Yeni Bir Sayfa Açalım

15Ara

Ateş Seni Çağırıyor

18Kas
10Ekm

Kur'an'da Erkek Üstün mü?