Milletvekillerinden Adıyaman 1954'e tam destek

Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden Adıyaman 1954 Spor Kulübüne TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın başta olmak üzere diğer milletvekilleri tam destek veriyor.Geçtiğimiz sezon bir üst lige çıkmayı kıl payı kaçıran Adıyaman 1954 Spor takımı...

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Malatya Gerçek Haber -

Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden Adıyaman 1954 Spor Kulübüne TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın başta olmak üzere diğer milletvekilleri tam destek veriyor.

Geçtiğimiz sezon bir üst lige çıkmayı kıl payı kaçıran Adıyaman 1954 Spor takımı bu yıl 3. Lige çıkmakta iddialı. Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu’nun maddi ve manevi desteğinin ardından milletvekilleri de takımın hak ettiği ligde olması için çalışma başlattı. Adıyaman 1954 Spor Kulüp Başkanı Hüseyin Koç ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı ve takımın yönetim kurulu üyesi Oğuz Mutlu, Ankara’da milletvekillerini ziyaret ederek takımın durumu ile ilgili bilgi verdi.

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Milletvekilleri İbrahim Halil Fırat, Adnan Boynukara ve Salih Fırat’ın yakından ilgilendiği Adıyaman 1954 Spor Kulüp Başkanı Hüseyin Koç ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı ve takımın yönetim kurulu üyesi Oğuz Mutlu bu yıl neler yapacaklarını anlattılar. Milletvekilleri Adıyaman 1954 Spor’a maddi destek sağlamak için bazı işadamları, işletmeler ve kamu kurumlarıyla görüştü.Başkan Hüseyin Koç, Adıyaman 1954 Spor’un sahipsiz olmadığını ve TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın başta olmak üzere diğer milletvekillerinin kendilerine destek verdiğini kaydederek, “Bu sezon inşallah bu kentin takımı olan Adıyaman 1954 Spor hak ettiği bir üst lige çıkacaktır. Kentin maddi ve manevi desteğini yanımızda hissetmek istiyoruz. Geçtiğimiz günlerde Adıyaman Belediyesi tarafından hem maddi hem de manevi anlamda ciddi destek açıklaması oldu. Yine aynı şekilde TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Milletvekilleri İbrahim Halil Fırat, Adnan Boynukara ve Salih Fırat’tan da aynı desteği bekliyoruz. Ziyaretimizde bizimle yakından ilgilenerek, gerekli yerlerle gerekli görüşmeleri yaptılar. Adıyaman sahipsiz değildir, bundan sonra olmayacaktır” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN