Asayiş

Asayiş Haberleri

Jandarma’dan KADES tanıtımı

Malatya İl Jandarma Komutanlığı kadın görevlileri tarafından 44 kadına daha Kadın Acil Destek Uygulaması (KADES) tanıtıldı.

Kumar Oynayanlara Suçüstü

Malatya'da kumar oynayan 5 kişi polis tarafından suçüstü yakalandı. 900 TL muhafaza altına alındı. Şahıslara 5326 sayılı Kabahatler Kanununa muhalefetten idari işlem yapıldı.

Vali Baruş Çöken Binanın Enkaz Alanında Açıklamalarda Bulundu

Bugün Malatya İnönü Caddesi Sıtmapınarı mevkiinde meydana gelen 2 katlı bir binanın çökmesi sonucu meydana gelen enkazda arama kurtarma faaliyetleri devam etmektedir.

Malatya’da çöken binanın enkazından kurtarılanların sayısı 13’e çıktı

Malatya İnönü Caddesinde bulunan bir bina henüz bilinmeyen nedenden dolayı binanın enkazından çıkartılanların sayısı 13'e yükseldi.

Jandarmadan yaya önceliği uygulaması

Malatya'da jandarma trafik timleri okul önlerinde 'Yayalar kırmızı çizgimiz' sloganı ile yaya öncelikli trafik denetimleri gerçekleştirdi.

Şüpheyle durduruldu tabanca ele geçirildi

Malatya'da şüphe üzerine durdurulan bir araçta yapılan aramada, 1 adet el yapımı patlayıcı, 1 adet tabanca, 4 adet fişek, 15 gr Metamfetamin ve 17 adet hap elde edildi. Gözaltına alınan 3 zanlıdan bir şahıs tutuklandı. Diğer iki şahıs ise adli kontrol kararı ile serbest bırakıldı.

Malatya'da 100 bin adet makaron ele geçirildi

Malatya'da polis ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda toplam 100 bin adet adet, içi dolu ve boş makaron ile 27 bin 495 deste sigara sarma kağıdı ele geçirildi.

Malatya Emniyeti 33 Şüpheliyi Yakaladı

Malatya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, çeşitli suçlara karışan 33 kişiyi yakalayarak adli makamlara teslim etti.

Polis, Zanlıyı Alıcı Kılığına Girerek Yakaladı

Malatya'da, 9 bin TL değerindeki asansör ana kartı hırsızlığı olayında şüpheli şahsın çaldığı malları satışa çıkardığını öğrenen polis, alıcı kılığına girerek zanlıyı yakaladı.

Gümrük Kacağı Cinsel İçerikli Ürün İle Tütün Ürünleri Ele Geçirildi

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğünce yapılan 3 ayrı çalışmada; Gümrük Kaçağı cinsel içerikli ürün, Makaron, sigara sarma kağıdı ve nargile tütünü ele geçirilirken 3 Şüpheli şahıs hakkında yasal işlem yapıldı.

Malatya Emniyeti 47 Şüpheliyi Yakaladı

Malatya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, çeşitli suçlara karışan 47 kişiyi yakalayarak adli makamlara teslim etti.

Malatya'da Uyuşturucu Operasyonu

Malatya Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalarda üzerinde çeşitli uyuşturucu maddeler ile yakalanan 7 zanlıdan 3'ü tutuklandı.

Malatya'da Yol Uygulamasında 4 Kilo 850 Gr Esrar Maddesi Ele Geçirildi

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince Elazığ yol uygulamasında yapılan çalışmalar sonucu 4 kilo 850 gr Kubar Esrar maddesi ele geçirildiği ve A.A. İsimli şahıs yakalanarak gereken kanunu işlem yapıldığı bildirildi.

Malatya'da Asayiş Uygulaması - (12.10.2020)

Malatya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı birimlerce 12.10.2020 günü yapılan çalışmalar sonucunda tüm asayiş konuları ile ilgili gereken işlemlerin yapıldığı bildirildi.

Malatya Emniyeti Kom Şube 447 Litre Sahte Rakı Ele Geçirdi

Malatya Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğünce sahte alkol satışı yaparak ölümlere sebebiyet veren şahısların yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalar neticesinde Y.G. isimli şahsın İş yerinde, İkametgahında ve deposunda yapılan aramalarda 447 Litre el yapımı sahte rakı ele geçirildiği bildirildi.

Malatya Polisi, Asayiş Uygulamalarında Uyuşturucu ve Ruhsatsız Silah Yakaladı

Malatya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı birimlerce yapılan çalışmalarda, Muhtelif miktarda uyuşturucu madde, ruhsatsız silah ve fişek ele geçirilmiştir.

Malatya Emniyeti Torbacılara Göz açtırmıyor

Malatya Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri, torbacı olarak tabir edilen sokak satıcılarına yönelik yaptığı operasyonda uyuşturucu ve silahlar ele geçirirken, olayla ilgili iki kişi yakalandı.

Malatya'da Uyuşturucu Operasyonu

Malatya Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince yapılan istihbari çalışma sonucunda bir şahsın araç ve üst aramasında uyuşturucu madde ele geçirilirken, çıkarıldığı mahkemece tutuklandığı bildirildi.

Malatya Emniyetinden Mart -2020 Ayı Değerlendirmesi

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü, Malatya halkının huzur ve güvenliği kamu düzenin sağlanması, suç ve suçlularla etkin mücadele kapsamında, TEM Şube Müdürlüğü, KOM Şube Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü, Yeşilyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü, Battalgazi İlçe Emniyet Müdürlüğü, Trafik Denetleme ve Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüklerimiz tarafından MART ayı içerisinde gerçekleştirilen uygulama ve denetimler hakkında bilgi verildi.

Toplam 1055 haber.