Twitter Haberleri

Twitter Haberleri

Oyuncu Ferhat Şaşkın Attığı Tek Tweet ile Gündemi Sarstı!

Genç Oyuncu Ferhat Şaşkın, Günlerdir paylaştığı tweetler ile kullanıcıların ilgi odağı oldu!

Haluk Levent, Twitter'dan Koronavirüs Olduğunu Duyurdu

Sanatçı Haluk Levent, Twitter hesabından paylaştığı bir videoyla koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu.

THY'nın Uçuş Listesi Urfalıları Kızdırdı!

Türk Havayolları Genel Müdür Bilal Ekşi Twitter hesabından yaptığı açıklama ile Türkiye'de sadece 14 büyükşehire uçuş gerçekleşecek. 

Twitter hesap silme linki

Twitter hesabını kalıcı olarak silmek bazı durumlarda can sıkıcı bir hal alabilir. Twitter hesabınızı kalıcı olarak silmek istiyorsanız Twitter hesap silme linki ile basitçe bu işlemi yapabilirsiniz.

Yeşilyurt Belediye Meclisi'nin Toplantıları Canlı Yayınlanıyor

Her ayın ilk haftasında ki Salı günleri toplanarak gündemdeki komisyon raporları, teklifler ve önergeleri karar altına alan Yeşilyurt Belediye Meclisinin Gedik Kültür Merkezinde gerçekleştirdiği toplantıların canlı yayınlanmasına karar verildi. Ekim Ayı 1.Oturum Toplantısı Yeşilyurt Belediyesinin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları (facebook, instagram, twitter) üzerinden canlı yayınlandı.

Çalık, 'Her şey bir çayla başladı'

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık'ın kentteki gençleri Twitter üzerinden çaya davet etmesiyle başlayan etkinliğe son başbakan Binali Yıldırım ile birlikte 7 bölgeden katılım olacak.

3 kız kardeş, Asker Abilerinin Esaretini Twitter'da Türkiye Gündemine Taşıdı

Ramazan Bayramı yaklaşırken, Terör örgütü tarafından 3 yıl önce kaçırılan Astsubay Semih Özbey'in 3 kız kardeşi seslerini Twitter'da duyurdu ''Aileler artık bayram yapmak istiyor. Artık bekleyin kelimesini duymak istemiyor''

İhsan Koca, AK Parti Malatya İl Başkanı Olarak Atandı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş twitter hesabından İhsan Koca'nın AK Parti Malatya İl Başkanlığına atandığını bildirdi.

Huzur Mahallesi için huzur istediler

Sivas'ta Huzur Mahallesi sakinleri sosyal medya üzerinden Vali Gül'e seslenip mahalle huzurunu bozan kişiler için yardım istediler.Sivas'ta Huzur Mahallesi sakinleri Twitter üzerinden Sivas Valisi Davut Gül'e ulaşıp, mahallerinde bulunan...