Tandoğan Mahallesi Haberleri
sanalbasin.com üyesidir

Tandoğan Mahallesi Haberleri

Başkan Güder gül fidanı dikti

Malatya'nın Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Tandoğan Mahallesi'nde yapımı devam eden 'Gül Bahçesi Projesi'nin çalışmalarını yerinde inceleyerek, bahçedeki ilk gülün dikimini gerçekleştirdi.

Başkan Güder: 'Battalgazimize Hayırlı Ve Uğurlu Olsun'

Battalgazi'nin modernize edilmesi için birçok vizyonel projeyi hayata geçiren Battalgazi Belediyesi, Tandoğan Mahallesinde hayata geçireceği '…

Battalgazi'de Asfaltsız Yol Kalmıyor

Tandoğan Mahallesi'nin yıllardır süren sıcak asfalt hayalini yaptığı çalışmalarla gerçeğe dönüştüren Battalgazi Belediyesi, 11 sokakta toplam 3 bin metrelik sıcak asfalt serimi, kaldırım ve kilit taş çalışmalarının startını verdi.

Esenlik Marketler'den Tandoğan Mahallesine yeni şube.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Esenlik Süper Marketler, Tandoğan Mahallesinde yeni şubesini hizmete açtı. Zincir mağazalar ile büyümeye devam eden Esenlik Marketlerin yeni şubesi olan "Tandoğan Şubesi" Battalgazi ilçesi Tandoğan Mahallesinde Malatyalıların hizmetine açıldı.

Çalık, 'Oyun kurucu olan Yeni Türkiye'ye alışacaklar'

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci ve partili yöneticilerle birlikte Battalgazi ilçesinin Tandoğan Mahallesinde çat kapı ziyaretlerde bulundu.

Polat Yeşilçam Caddesindeki çalışmaları inceledi

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Yeşilçam Caddesinin devamı olan ve Tandoğan Mahallesini Göztepe Mahallesine bağlayan 700 metrelik yolda değişim, dönüşüm ve yenileme çalışmaları yapıyor.

Malatya'da değişim-dönüşüm çalışmaları sürüyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Tandoğan Mahallesinde bulunan Kavak Caddesinde değişim dönüşüm ve yenileme çalışmalarına başladı.

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş Kur'an Kursu açılışı yaptı

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Malatya'da Battalgazi Müftülüğüne bağlı Tandoğan Mahallesi Ilıcak Yatılı Kur'an Kursunun açılışını gerçekleştirdi.

Battalgazi'de sıcak asfalt çalışmaları sürüyor

Battalgazi Belediyesi tarafından Tandoğan Mahallesi'nde sıcak asfalt çalışmaları aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda 6 sokakta sıcak asfalt çalışması tamamlanırken, 8 sokakta daha sıcak asfalt çalışması yapılacak.