Şube Başkanı Haberleri
sanalbasin.com üyesidir

Şube Başkanı Haberleri

Gürkan, MÜSİAD Malatya şubesini ziyaret etti

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Muharrem Poyraz ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret ederek bir süre görüştü.

Yeşilyurt’ta Kızılay Haftası kutlamaları

29 Ekim-4 Kasım tarihleri arasında kutlanan Kızılay Haftası nedeniyle Yeşilyurt Kızılay Şubesi tarafından Konak Anaokulu'nda etkinlik düzenlendi.

Alevi Kültür Derneği Başkanı Tanrıverdi'den, Başkan Kılınç'a Ziyaret

Alevi Kültür Dernekleri Adıyaman Şube Başkanı Rıza Tanrıverdi, Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç'a nezaket ziyaretinde bulundu.

Başkan Güder, Gazilerle Bir Araya Geldi

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Malatya Şube Başkanı İbrahim Cengiz ve dernek üyelerini ziyaret ederek, üstün vefa ve cesaret örneği gösteren tüm gazilerin Gaziler Günü'nü kutladı.

MTSO, MÜSİAD ve MİMDER'den ortak açıklama

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şube Başkanı Muharrem Poyraz ve Malatya İnşaat Müteahhitleri Derneği (MİMDER) Başkanı Mehmet Bülbüloğlu, ortak bir basın açıklaması yaparak, inşaat malzemelerindeki fiyat artışı nedeniyle inşaat sektörünün zor zamanlar geçirdiğini belirttiler.

MTÜ'den Tarımsal Eğitim ve Öğretimin 175. Yıldönümünü Etkinliği

Tarımsal Eğitim ve Öğretimin 175. Yıldönümü nedeniyle Malatya Turgut Özal Üniversitesi Ziraat Fakültesi ile Ziraat Mühendisleri Odası'nın ortaklaşa düzenlediği 'Tarımsal Eğitim ve Öğretimin 175. Yıldönümünü' etkinliğine Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ayşe Ayşin IŞIKGECE, TAGEM Genel Müdürü Dr. Nevzat Birişik, Ziraat Mühendisleri Odası Malatya Şube Başkanı Fevzi Çiçek, Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kazım Gündüz ve üniversite senatosu katılımları ve Kale Turizm ve Otel İşletmeciliği Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Grv. Suat Kuluşaklı'nın sunumları ile gerçekleşti.

Battalgazi Belediyesi Ve Kızılay İhtiyaç Sahiplerini Unutmuyor

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ile Türk Kızılayı Malatya Şube Başkanı Ramazan Soylu Malatya'da bulunan 65 yaş üstü ihtiyaç sahiplerine gıda kolisi yardımı dağıtarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın selamlarını vatandaşlara ilettiler.

'Sağlığınız İçin Evde Kalın, Biz Görev Başındayız'

Yeşilyurt Kaymakamı Turgay Gülenç, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar ve Kızılay Yeşilyurt Şube Başkanı Dr. Dilek Korkmaz, koronavirüs tedbirleri kapsamında 65 yaş ve üstü vatandaşlar için getirilen sokağa çıkma yasağının ardından Yeşilyurt'un farklı mahallelerinde ikmet eden yaşlı vatandaşları ziyaret ederek, kolonya ve erzak yardımlarını ulaştırdılar.

Başkan Dağ'dan 'Milletimizin Başı Sağolsun"

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı, Şehitler İçin Taziye Mesajı Yayımladı.

Başkan Dağ'dan Üç Aylar Ve Regaip Kandili Mesajı

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ, Üç ayların başlangıcı ve Regaip Kandili nedeniyle bir mesajı yayınladı.

Türk Kızılay Genel Müdürü Dr. İbrahim Altan Vali Aydın Baruş'u ziyaret etti

Kızılay Genel Müdürü Dr. İbrahim Altan, Kızılay Malatya Şube Başkanı Ramazan Soylu, Kızılay Genel Merkez Denetim Kurulu Başkan Yardımcısı Av. Umut Yalçın ve beraberindeki heyet ile birlikte Vali Aydın Baruş'u ziyaret etti.

Başkan Dağ'dan Başkan Yücekaya'ya Ziyaret

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Zeki DAĞ, Köy ve Mahalle Muhtarlar Dernek Başkanı Aliseydi Yücekaya'yı ziyaret ederek Türkiye'deki gündemi değerlendirdi.

Başkan Dağ'ın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Güder, 'Her Daim Yanlarında Olacağız'

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Malatya Şube Başkanı Muharrem Kıbrız ve dernek yönetimini ziyaret etti. Başkan Güder, 'Her daim başımızın tacı olan şehit yakınlarımızın ve gazilerimizin daima yanında olacağız' dedi.

Başkan Dağ'dan 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü Mesajı

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ, 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü Nedeniyle Bir Mesajı Yayınladı.

Başkan Gürkan, Türkiye Muhtarlar Derneği Malatya Şube Başkanlığı'nı ziyaret etti

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Türkiye Muhtarlar Derneği Malatya Şube Başkanlığını ziyaret etti. Malatya Şube Başkanı Mustafa Eren, Başkan Yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleri ile buluştu.

Başkan Güder, 'Muhtarlarımızla Et İle Tırnak Gibiyiz'

Türkiye Muhtarlar Derneği Malatya Şube Başkanı Mustafa Eren ve dernek yönetimi, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder'i ziyaret etti. Ziyarette Başkan Güder, 'Biz muhtarlarımızla etle tırnak gibiyiz. Her bir muhtar kendi mahallesini nasıl düşünüyorsa bizde Battalgazi'mizde bulunan 102 mahallemizi düşündüğümüzden hiç birinizin endişesi olmasın' dedi.

Başkan Dağ'dan 3 Aralık Dünya Engeliler Günü Mesajı

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ, "Unutmayalım ki engelli kardeşlerimizin, acınmaya ya da vicdanınızı rahatlatmak için işe alınmaya değil, gerçekten çalışıp hayatını devam ettirmeye ihtiyaçları vardır" dedi.

Başkan Dağ'dan 10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Dağ; Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 81. Yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

AK Parti Gençlik Kollarından Kızılay'a Ziyaret

Ak Parti Malatya Gençlik Kolları Başkanı Ömer AKIN ve Yönetim kurulu üyeleri, Türk Kızılay Malatya Şube Başkanı Ramazan SOYLU'yu ziyaret etti.

Durak 'Koton İşçileri Yalnız Değildir"

Türkiye'nin en büyük işçi sendikalarından biri olan Koop İş sendikası, Koton Firmasında sendikalı olmak isteyen işçilerin işten çıkartılmasını sert bir dille kınadı. Koop İş sendikası Malatya şube Başkanı Necdet Durak 'Koton işçileri yalnız değildir' dedi.

Başkan Dağ'dan 19 Ekim Muhtarlar Günü Mesajı

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ, 19 Ekim Muhtarlar Günü Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı.

Başkan Güder," Malatya'nın Değerleriyle Malatya'yı Yönetmemiz Gerekli"

Türk Ocakları Malatya Şube Başkanı Nadir Günata ve yönetim kurulu üyeleri Battalgazi Belediye Başkanını Osman Güderi ziyaret etti. Ziyaret sırasında Başkan Günata, Türk Ocakları olarak Başkan Güder'in her daim yanında olacaklarını söyleyerek Malatya için birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Başkan Dağ'dan Taziye Mesajı

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ, Malatya'mızın emektar gazetecilerinden ve Uzun yıllardır Malatya Gazeteciler Cemiyet Başkanlığını yapan Haydar Karaduman'ın vefatı nedeniyle bir taziye mesajı yayınladı.

Usta Öğreticiler Derneğinden Başkan Avşar'a Ziyaret

Usta Öğreticiler Derneği Malatya Şube Başkanı Halise Can ve Yetiştirme Yurdundan Ayrılanlar Derneği Başkanı Mehmet Çolak ve yönetimleri MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar'ı makamında ziyaret ederek bir süre istişare ettiler.

Başkan Dağ'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ, 30 Ağustos Zaferi, Büyük Bir Kahramanlık Destanıdır'

Avşar, 'Yapacağınız Tüm Hayırlı İşlerde Yanınızdayız'

MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar ve il yönetimi, Türk Kızılayı Malatya Şube Başkanı Ramazan Soyluyu ziyaret ederek bir süre istişare etti.

Malatya Yeşilay Danışmanlık Merkezi Faaliyete Başlıyor

Yeşilay Malatya Şube Başkanı Dr. İbrahim Keleş ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Malatya'da yeni kurulan Yeşilay Danışmanlık Merkezi personelleri, Vali Aydın Baruş'a teşekkür ziyaretinde bulundular.

Bolu Muharip Gaziler Derneğinden Vali Baruş'a Ziyaret

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Bolu Şube Başkanı Sami Yıldız ve Dernek üyeleri Vali Aydın Baruş'u makamında ziyaret etti.

Başkan Dağ'dan Ramazan Bayramı Mesajı

Anadolu Basın Birliği Malatya şube Başkanı Zeki Dağ, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.