Reklam Haberleri
sanalbasin.com üyesidir

Reklam Haberleri

Magnet Tasarımları Hedef Kitlenizi Etkileyebilir

İnsanlar firma ve şirketlerinin reklamlarını yapmak için çok farklı yollar deniyorlar. Çünkü reklamlar şirketlerin kazanımlarını arttıran ve müşteri kitlesini yükselten adımlar olarak biliniyor.

Battalgazi Belediyesi'nden Yapılandırma Uyarısı

Battalgazi Belediyesi, yapılandırma da son başvuru tarihinin 30 Eylül 2021 Perşembe günü sona ereceğini hatırlatarak, Emlak, Çevre Temizlik ve İlan Reklam Vergi borçları yapılandırmasından faydalanmaları için vergi mükellefi vatandaşlara çağrıda bulundu. 

Belediye Vergi Ödemelerinde 31 Mayıs Hatırlatması

Malatya Büyükşehir Belediyesi, İlan Reklam Vergisi'nin birinci taksit ödemeleri 31 Mayıs 2021 Pazartesi günü sona eriyor.

Battalgazi Belediyesi'nden Vergi Ödemelerinde Son Gün Uyarısı

Battalgazi Belediyesi, 2021 yılı Emlak, Çevre Temizlik, İlan Reklam Vergisinin 1. taksit ödemelerinin 31 Mayıs 2021 Pazartesi günü sona ereceğini hatırlatarak, doğabilecek mağduriyetlere karşı vatandaşları uyarıda bulundu.

Battalgazi'den Filistin'e Selamlı Destek

Battalgazi Belediyesi tarafından işgal altındaki Doğu Kudüs'te İsrail polisinin çirkin saldırılarına maruz kalan Filistinli kardeşlerimize reklam panolarına yansıtılan "Selamün Aleyküm Mescid-i Aksa" yazılı görsellerle destek mesajı gönderildi.

Keskin, "İşyeri zorunlu olarak kapanan esnafa aylık en az 2 bin TL verilmeli'

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Yönetim Kurulu Üyesi, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, koronavirüs tedbirleri kapsamında zorunlu olarak kapatılan esnafların evine ekmek götüremediğini belirterek, 'İşyeri zorunlu olarak kapatılan tüm esnaflarımıza aylık en az 2 bin TL destek verilmeli. Yine çıraklarına, kalfalarına ve çalışanlarına destek sağlanmalı' dedi. Keskin, yapılan yardımların kurum yöneticilerinin kişisel reklam aracına dönüştürüldüğünü de belerterek, 'Ya iyilik yapıyor gibi görünmeyin, yada iyilik yapın görünmeyin. Esnafımızı rencide etmeyin' dedi.

Battalgazi Belediyesi'nden Emlak Ve Reklam Vergisi Uyarısı!

Battalgazi Belediyesi tarafından 2019 yılı Emlak Vergisi 2.Taksidinin son ödeme tarihinin 30 Kasım 2019 olduğu belirtildi.

İlan Reklam Vergisini ödemeyen cezalı duruma düşecek

Ocak ayında başlayan ve 2 taksit halinde ödenen İlan ve Reklam Vergilerinin 2. taksit ödemeleri 2 Aralık 2019 tarihinde sona erecek.

MOTAŞ'a Ait Reklam Alanları İhale Yoluyla Kiraya Verilecek

Malatya Büyükşehir Belediyesi MOTAŞ tarafından Otobüs ve trambüslerdeki reklam alanları ihale yoluyla kiraya verilecek.

E.Yeni Malatyaspor üst sıraları hedefliyor

E. Yeni Malatyaspor'un reklam ve pazarlama sorumlusu Nusret Çaylak, takımın iyi bir gidişat yakaladığını ifade ederek, ilk yarıda kalan 5 maçta da istedikleri sonuçları alıp, devre arasına iyi bir şekilde girmek istediklerini söyledi.

İlan Reklam Vergisini ödemeyen cezalı duruma düşecek

Ocak ayında başlayan ve 2 taksit halinde ödenen İlan Reklam Vergilerinin 2. taksit ödemeleri 31 Ekim 2018 tarihinde sona erecek.

Otomobil reklam direğine çarptı: 4 yaralı

Adıyaman'da, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobilin reklam direğine çarpması sonucu 4 kişi yaralandı.Edinilen bilgilere göre, Ömer Ekici idaresindeki 02 AL 817 plakalı otomobil, Esentepe Mahallesi TOKİ yolu üzerinde sürücüsünün...

Adıyaman Belediyesi çirkin görüntüye izin vermiyor

Adıyaman Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, il merkezindeki birçok alana yapıştırılan ve çirkin görüntüye sebep olan ilan ve reklam afişlerini tek tek temizledi.Çarşı merkezinden ara sokaklara kadar birçok noktada duvara,...

Yeni Malatyaspor'dan reklam ve sponsorluk uyarısı

Yeni Malatyaspor reklam ve sponsorluk konusunda kamuoyuna bir uyarıda bulunuldu. Uyarıda, 'Kulübümüzden bağımsız ve habersiz kötü amaçlı insanlar tarafından kullanılmak ve Yeni Malatyaspor'umuza destek vermek isteyen iş adamlarınızın iyi niyeti suistimal edilmek istenmektedir' denildi.

Bisikletle reklam ancak böyle olur

Adıyaman'da gönül verdiği partinin onlarca bayrağını bisiklet ile dalgalandıran vatandaş sokak sokak geziyor.Bisikletine metrelerce uzunluğunda su borusunu monte eden ve bu borulara MHP bayrakları ile milletvekili adayı Selim Çakır'ın afişini...

MBŞT'den yetişen oyucular ulusal platformlarda yer alıyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu (MBŞT) bünyesindeki Tiyatro Atölyesinde eğitim alan kursiyerlerden M. Raşid Baran Kut'ül Amare dizisinde rol aldı. Abdullah Aksoy da özel bir bankanın reklam filminde oynadı.

Büyükşehir Belediyesinden İlan Reklam Vergisi ile ilgili yeni düzenleme

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından, Büyükşehir Belediyesi sorumluluk alanında olan ana cadde ve sokaklarda 2018 yılı İlan ve Reklam Vergileri ile ilgili ücret tarifelerine esas olacak değerlendirme oranlarında kullanılmakta olan bölgeler ile ilgili değişiklik yapıldı.

Evkur Yeni Malatyaspor'dan reklam verenlere teşekkür gecesi

Evkur Yeni Malatyaspor yönetimi, kulübe geçen sezon İstanbul'da oynadığı 4 müsabakada LED reklam desteği veren firmaların yöneticilerine bir teşekkür yemeği verdi.

Evkur Yeni Malatyaspor'da kombine, bilet ve reklam ücretleri açıklandı

Evkur Yeni Malatyaspor Kulübü, kombine, tek maçlık giriş ücreti ve reklam fiyatlarını duyurdu.

MAREMSAN'da iftar programı

Malatya'da aktif olarak faaliyet gösteren Matbaa Basın Kağıt Ambalaj Reklam ve Sanayiciler Derneği (MAREMSAN) tarafından Ramazan ayı münasebetiyle iftar yemeği verildi.

Matbaacılar kongresini yaptı

Malatya'da aktif faaliyet gösteren Matbaa Basın Kağıt Reklam ve Sanayiciler Derneği kongresini yaparak yeni yönetimini belirledi.