Malatya Ülkü Ocakları Haberleri
sanalbasin.com üyesidir

Malatya Ülkü Ocakları Haberleri

Başkan Güder, 'Aslolan devletimizin ve milletimizin bekasıdır'

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Malatya Ülkü Ocakları İl Başkanlığı görevine atanan Turgay Şengönül'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette gençlerle de bir araya gelen Başkan Güder, gençlere Cumhur İttifakı'nın önemini anlattı.

Başkan Işık'tan Atatürk'ün Ölüm Yıl Dönümü Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı

Malatya Ülkü Ocakları Başkanı Bayram Işık, Büyük Yolbaşçı Gazi Mustafa KEMAL ATATÜRK'ün ebediyete irtihalinin 81. sene-i devriyesi münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Ülkü Ocakları Başkanı Bayram Işık'ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Malatya Ülkü Ocakları Başkanı Bayram IŞIK, 30 Ağustos Zafer Bayramın'nın 97. Yıldönümü dolayısıyla yayınladığı mesajında '30 Ağustos, dünya literatüründe, bir milletin bağımsızlığı ve VATANın bütünlüğü için gösterdiği cesaretin, fedakrlığın simgesi olacak niteliktedir.' dedi.

Malatya Ülkü Ocaklarında Bayrak Değişimi

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş tarafından Malatya Ülkü Ocakları Başkanlığına Bayram Işık atanmıştır. Ülkü Ocakları yaptığı açıklamada 'Bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı Emrah Yılan'a teşekkür ederiz.' denildi.

Ülkü Ocakları, Cumhur İttifakı belediye başkan adaylarıyla bir araya geldi

Malatya Ülkü Ocakları, 31 Mart yerel seçimlerinde aday olan Cumhur İttifakı belediye başkan adaylarıyla bir araya geldi. Düzenlenen toplantıda konuşan AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, "Cumhur İttifakı, düşmana korku dosta güven saldı" dedi.

Türk'ü sev, Türkçe Yaşa Gecesinde Binler Coştu

Malatya Ülkü Ocakları il başkanlığının düzenlediği 'Türk'ü sev, Türkçe Yaşa Gecesi'de sahne alan sanatçılar Ali Kınık ve Ahmet Şafak binleri adeta coşturdu.

Mezarlıktan Türk bayrağı çalındığı iddiası

Malatya Ülkü Ocakları il Başkanı Emrah Yılan, 1982 yılında darbeci yönetim tarafından idam edilerek öldürülen Cengiz Baktemur'un Doğanşehir ilçesindeki kabrinde bulunan Türk bayrağının çalındığını ifade ederek duruma tepki gösterdi.

Malatya Ülkü Ocakları'ndan 'İstiklal Marşı' yürüyüşü

Malatya 'da Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından İstiklal Marşı'nın kabulünün 97. yıl dönümü sebebiyle bir yürüyüş düzenlendi.

Ülkücüler, Derme Sulama birliğindeki yolsuzluğa tepki gösterdi

MHP Malatya İl Başkanı Dr.Ömer Faruk Kalı, MHP Malatya Battalgazi ilçe başkanı Mesut Samanlı ve Malatya Ülkü Ocakları başkanı Emrah Yılan ile birlikte Çat barajında incelemelerde bulundu.

Malatya Ülkü Ocakları Emrah Yılan'a emanet

Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanlığı görevine Emrah Yılan getirildi.