Malatya Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Haberleri
sanalbasin.com üyesidir

Malatya Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Haberleri

Malatya ile Diyarbakır TSO’lar kardeş oda oldu

Malatya TSO ile Diyarbakır TSO arasında imzalanan kardeş Oda protokolü töreninde konuşan Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, 'Malatya sanayimiz her geçen gün büyüyor, Diyarbakırlı iş insanlarını ilimize yatırıma davet ediyorum. Malatya olarak en önemli avantajımız beşeri sermayemiz' dedi.

Başkan Sadıkoğlu: “ilk 10 ayın ihracatı 2020’nin tüm ihracatını geçti

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından açıklanan ihracat rakamlarını değerlendiren Malatya TSO Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, 'ilk 10 ayın ihracatı 2020'nin tüm ihracatını geçti' dedi.

Malatya TSO'da yapılandırma devam ediyor

  Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, 'Üyelerimize sunduğumuz oda aidat borçlarını yapılandırma imknı 31 Ekim 2021 tarihine…

'Lojistik imkanların artmasını beklerken bir viyadüğe alternatif üretemedik'

Turgut Özal Viyadüğü'nde meydana gelen trafik kazası üzerine açıklamalarda bulunan Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu; 'Sanayimiz için lojistik imkanların artmasını beklerken bir viyadüğe alternatif üretemedik, denizi geçmek isterken yine derede boğuluyoruz' dedi.

Başkan Sadıkoğlu, 'Yol arkadaşlarımız, gününüz kutlu olsun'

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Malatya TSO'dan Öğrencilere Destek

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, Hatunsuyu İlkokulu'nu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

Sadıkoğlu, ''19 Mayıs Ruhu, İlelebet Yaşayacaktır''

19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, 19 Mayıs 1919 günü Büyük Önder Atatürk tarafından Samsun'a atılan ilk adımın, bağımsızlığa, halkın egemenliğine ve bugünkü güçlü Türkiye Cumhuriyeti'ne ulaşılan yolda çok büyük anlam taşıdığını belirtti.

Vali Baruş, TSO ve Ticaret Borsasına Ziyarette Bulundu

Malatya Valisi Aydın Baruş Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu üyesi Oğuzhan Ata Sadıkoğlu'nu ziyaret etti. Vali Baruş ziyarette Malatya'nın ticareti ve sanayisi ile ilgili brifing aldı.

Vali Baruş'dan TSO'ya Ziyaret

Malatya Valisi Aydın Baruş Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu üyesi Oğuzhan Ata Sadıkoğlu'nu ziyaret etti.

Sadıkoğlu'ndan ASRİAD'a ziyaret

Asrın İşadamları Derneği Malatya Şubesi, aylık olağan toplantılarında bu ay Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu'nu ağırladı.

Sadıkoğlu, Spor Yüksek Okulu'nun konuğu oldu

İnönü Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu tarafından düzenlenen BESYO Kariyer Günleri'nin konuğu Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu oldu.

Sadıkoğlu'ndan Malatya ekonomisi için işbirliği vurgusu

MÜSİAD ziyaretinde konuşan Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, 'Malatya ekonomisinin kalkınması ve iş dünyasının önünün açılması için birlik, beraberlik ve işbirliği içinde güzel işler yapacağımıza inancımız tamdır' dedi.

TSO hastanede tedavi gören çocuklara 'Kitap getirdim sana' kampanyası

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu ve yönetimi tarafından başlatılan 'Kitap getirdim sana" kampanyası çerçevesinde Turgut Özal Araştırma Hastanesi'nde ağır ve uzun tedavi gören çocuklara kitapla buluşturuldu.

Akın'dan MTSO' ya ziyaret

Malatya Tarım ve Hayvancılık Platformu (MATHAP) Başkanı İhsan Akın Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Ata Sadıkoğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Rektör Kızılay'dan, Başkan Sadıkoğlu'na 'hayırlı olsun' ziyareti

İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, beraberindeki heyetle birlikte Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

MTSO'dan anlamlı proje

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu ve yönetimi tarafından gerçekleştirilen ilk meclis toplantısında sosyal sorumluluk projesi kapsamında "Kitap getirdim sana" kampanyası başlatıldı.

MÜSİAD heyetinden TSO Başkanı Sadıkoğlu'na hayırlı olsun ziyareti

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şube Başkanı Hüseyin Kalan ve beraberindeki heyet ile Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

TSO yönetiminden Vali Kaban'a ziyaret

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu ve Meclis Üyeleri, Malatya Valisi Ali Kaban'ı ziyaret etti.

Sadıkoğlu mazbatasını aldı

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu ve yönetim kurulu üyeleri mazbatalarını aldılar.

MTSO seçimleri 1 Nisan'da yapılacak

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, oda seçimlerinin 1 Nisan Pazar günü yapılacağını açıkladı.

TSO Başkanı Erkoç, iddialar ile ilgili açıklama yaptı

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, yazılı bir basın açıklaması yaparak TSO üzerinde algı operasyonu yapıldığını söyledi.

MTSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç'tan aidat değerlendirmesi

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, meclis toplantısında yaptığı konuşmada, "Son 10 yıldır, zorunlu olmayan hiçbir aidatı artırmadık" dedi.

MHP'li Avşar'dan MTSO'ya ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Bülent Avşar, Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç ve Meclis Başkanı Sami Payza'ya iade-i ziyarette bulundu.

Bazı Sivil Toplum Kuruluşu Yöneticileri ve Üyeleri Vali Kaban'ı Ziyaret Etti

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç ve Divan Kurulu üyeleri Vali Ali Kaban'ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletip görevinde başarılar dilediler.