Malatya Şubesi Haberleri
sanalbasin.com üyesidir

Malatya Şubesi Haberleri

Gürkan, MÜSİAD Malatya şubesini ziyaret etti

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Muharrem Poyraz ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret ederek bir süre görüştü.

Tüfenkci, ''Malatya sağlıkta önemli gelişmeler kat etti''

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, bir sendikaya gerçekleştirdiği ziyarette yaptığı konuşmada, Malatya sağlıkta önemli gelişmeler kat etti dedi.

Başkan Gürkan, "Bugünün Gençleri Yarının Geleceğidir"

Milli Türk Talebe Birliği Malatya Şubesi yeni hizmet binasının açılışı gerçekleştirildi.

İHH'dan Başkan Güder'e Ziyaret

İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) Malatya Şubesi Başkanı Ömer Derin ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder'i makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 'Tüm Dünya mazlumlarına uzatılan elleri ve gönülleri önemsiyoruz' dedi.

Vali Baruş'tan Oda, Birlik ve Derneklere Ziyaret

Vali Aydın Baruş, 24 Ocak tarihinde ilimizi de olumsuz etkileyen Elazığ depremi ve sonrasında tüm dünya ile birlikte ülkemizi etkileyen Koronavirüs sürecinde esnafın yaşadığı sorun ve sıkıntıları dinlemek üzere Türkiye Ziraat Mühendisleri Odası Malatya Şubesi, Minibüsçüler ve Umum Servis Araçları Odası ve Kırmızı Et Üreticileri Birliğine ziyarette bulundu.

Yeşilyurt Belediyesi Ayak Tenisi Turnuvasının Fikstür Çekimi Yapıldı

Yeşilyurt Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından organizasyonu yapılıp Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Malatya Şubesinin destek verdiği Ayak Tenisi Turnuvasında, 1 ile 7 Temmuz tarihleri arasında amatör takımların oynayacakları maçların teknik toplantısı ve fikstür çekimi yapıldı.

Malatya Türk Ocağı, Recep Alyamaç'ı konuk etti

Türk Ocağı Malatya Şubesi, Recep Alyamaç'ı konuk ederek, Alyamaç'ın imzaladığı "Komando Recep" adlı kitabını davetlilere hediye etti.

Fendoğlu, Malatya Zararına Olan Kararlara Asla Müsaade Etmeyiz

Anadolu Basın Birliği Malatya Şubesini Ziyaret Eden MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, Şeker Arazisine Yüksek Güvenlikli Psikiyatri Hastanesi Kurulmasına Müsaade Edemeyiz ' dedi.

Başkan Güder, 'Geleceğe Yapılan Yatırım En İyi Yatırımdır'

Battalgazi Belediyesi ve Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Malatya Şubesinin ortaklaşa düzenlediği "Duyarlı Aile, Bilinçli Genç" konulu konferansta katılan Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 'Biz, geleceğe yapılan yatırımın en iyi yatırım olduğu bilinci ile hareket ediyoruz. Bu hayatta ne ekersek onu biçeceğiz. Bu ekimi yapan en önemli unsurda ailedir' dedi.

Başkan Güder, 'Malatya'mız Tarım Sektöründe Ciddi Bir Üretim Payına Sahip'

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Ziraat Mühendisleri Odası Malatya Şubesi'nin Genel Kurulunda yeniden göreve seçilen Başkan Fevzi Çiçek'i ziyaret etti.

Başlan Güder, 'Orduzu'ya Gençlik ve Etüt Merkezi Yapacağız'

Birlik Vakfı Malatya Şubesi tarafından düzenlenen 'İrfan Akademisi'nin bu haftaki konuğu Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder oldu. 'Şehir' konusunun ele alındığı programda Başkan Osman Güder, şehirleşmenin yanı sıra ilçe genelinde yapılan yatırımlarla ilgili bilgiler aktardı.

Vali Baruş MÜSİAD Dost Meclisi Programına Katıldı

Vali Aydın Baruş, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şubesi tarafından düzenlenen 'Dost Meclisi' toplantısının konuğu oldu.

Bem-Bir-Sen'den Battalgazi Belediyesi'nde Aşure İkramı

BEM-BİR-SEN Malatya Şubesi tarafından Battalgazi Belediyesi Hizmet Binası'nda aşure ikramı yapıldı. Aşure programına katılan Başkan Osman Güder, 'Renklerimiz, ırklarımız farklı olsa da aşurede oluşan birlikteliği biz millet olarak oluşturmalıyız.' dedi.

Dağdeviren, ''Hiçbir Güç Devletten Büyük Değildir''

Anadolu Basın Birliği Derneği Malatya Şubesi Yönetim Kurulu, Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren'e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu.

Başkan Çınar, Genç Müsiad Üyelerine Tecrübe ve Deneyimlerini Paylaştı

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Gençlik Kurulu (Genç MÜSİAD) Malatya Şubesi tarafından gerçekleştirilen 'Dost Meclisi' toplantısında genç sanayici ve işadamlarıyla bir araya geldi. Toplantıda Malatya ve Yeşilyurt'un ekonomik yapısı, iş dünyasının sorunları ve çözüm önerileri ele alındı.

Malatya Kent Konseyi'nden Vatan İçin 'Bir Şehit Bin Şahit' Programı

Malatya Kent Konseyi Kadın Meclisi ve Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit ve Dul Yetimleri Derneği Malatya Şubesi işbirliğinde, Türkiye'nin içinde bulunduğu coğrafya başta olmak üzere tüm dünyada barışa yaptığı katkıya, bağımsızlığı için verdiği mücadeleye destek olmak, bu uğurda şehit olan vatan evlatlarına ve gazilerimize minnettar olduklarını göstermek amacıyla 'Bir Şehit Bin Şahit' konulu bir program düzenlendi.

Vali Baruş, Hz. İmam Zeynel Abidin Türbesinde Düzenlenen Aşure İkramı Etkinliğine Katıldı

Vali Aydın Baruş, Hz. İmam Zeynel Abidin Türbesi Kültür Vakfı ile CEM Vakfı Malatya Şubesi'nin ortaklaşa düzenlediği Aşure İkramı etkinliğine katıldı.

MHP Teşkilatı Şehit Ve Gaziler Dernek Ziyaretlerine Devam Etti

MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar, Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, MHP Battalgazi Merkez İlçe Başkanı Mesut Samanlı, il ve ilçe yönetimleri Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Malatya Şubesi Başkanı Mustafa Gözükara ve yönetimini ziyaret etti.

Vali Baruş Kızılay Malatya Şubesi Olağan Genel Kurul Kongresine Katıldı

Vali Aydın Baruş, Kızılay Malatya Şube Başkanlığı seçimi için düzenlenen kongreye katıldı.

Başkan Gürkan, 'Şehir Ve İnsan' Konulu Konferansa Konuşmacı Olarak Katıldı

Battalgazi Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan, Türk Ocakları Malatya Şubesi tarafından düzenlenen 'Şehir ve İnsan' konulu konferansa konuşmacı olarak katıldı. Başkan Gürkan, 'Şehirler değerleriyle yönetilirse bir anlam bulur. Şehrin değerleri sadece formal anlamda ki oluşmuş resmi kurum ve kuruluşlar değildir. İnformal anlamında ki kurum ve kuruluşlarda şehrin değeridir' dedi.

Başkan Gürkan, Milli Türk Talebe Birliği'nde Gençlerle Buluştu

AK Parti eski Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti 23. Dönem Amasya Milletvekili Akif Gülle ile AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Milli Türk Talebe Birliği Malatya Şubesi'nde gençlerle buluştu. Başkan Gürkan, gençlere önemli tavsiyelerde bulunarak, ülkemizin geleceği için donanımlı gençlerin yetişmesi gerektiğini söyledi.

Başkan Gürkan, Şehit Aileleri Ve Gazilerle Biraraya Geldi

AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Şehit Aileleri Vakfı Malatya Şubesi'nde şehit aileleri ve gazilerle bir araya geldi.

Başkan Gürkan, İrfan Akademisi'nin Konuğu Oldu

AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Birlik Vakfı Malatya Şubesi tarafından düzenlenen İrfan Akademisi'nin konuğu oldu. Başkan Gürkan, vakıf geleneğini ve kültürel mirasın önemine dikkat çekerek, 'Biz Malatya'yı sadece kayısı ile tanıtırsak burada yanılırız. Malatya medeniyetin başladığı yerdir' dedi.

Başkan Gürkan, İHH Malatya Şubesi'ni Ziyaret Etti

AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) Malatya Şubesi Başkanı Ömer Derin ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Başkan Gürkan, 'İHH Malatya'da önemli bir sivil toplum örgütüdür, önemli bir yardım derneğidir' dedi.

Vali Baruş, ''STK'lar Yerel Yöneticiler ile Halk Arasında Bir Köprüdür''

Anadolu Basın Birliği Derneği Malatya Şubesi Yeni Yönetim Kurulu Malatya Valisi Aydın Baruş'u ziyaret etti.

'Tüm Engelleri Sevgiyle Aşıyoruz' Adlı Etkinlik Yoğun İlgi Gördü

Battalgazi Kaymakamlığı, Battalgazi Belediyesi ve Beyazay Derneği Malatya Şubesi tarafından 3 Aralık Engelliler Günü dolayısıyla 'Tüm Engelleri Sevgiyle Aşıyoruz' adlı etkinlik düzenlendi.

Tunç, TKDK Hibe ve Destek Programı Hakkında Bilgilendirdi

TÜMSİAD Malatya Şubesinin perşembe akşamları düzenlediği 'Derdimiz Memleketimiz' toplantılarının bu haftaki konuğu Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Malatya İl Koordinatörü Murat TUNÇ oldu.

Sağlık-Sen Malatya Şubesinden Döner Sermaye protestosu

Memur Sen'e bağlı Sağlık-Sen Malatya Şubesi Başkanı Mehmet Bingöl, Malatya'da sağlık kuruluşlarında hekim dışı personelin büyük bir kısmının ek ödeme alamadığını belirterek 'Döner Sermaye Sisteminin artık son kullanma tarihi geçmiş ve miadı dolmuştur' dedi.

Vali Baruş'a ziyaretler sürüyor

Asrın İşadamları Derneği Malatya Şubesi yönetimi, Malatya Valisi Aydın Baruş'u ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.