Malatya Haber Haberleri
sanalbasin.com üyesidir

Malatya Haber Haberleri

Başkan Güder’den Öğretmenler Günü mesajı

Malatya'nın Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Vali Baruş'un Mevlid Kandili Mesajı

Malatya Valisi Aydın Baruş, Mevlid Kandili dolaysıyla Tebrik Mesajı yayınladı.

Başkan Güder'in Mevlid Kandili Mesajı

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Güder, 'Müslümanların Allah'a sığınarak günahlardan arınma, ilahi lütuf ve bereketlere erişebilme fırsatını yakalayabilecekleri müstesna gecelerden birisidir.' dedi.

Başkan Gürkan, 'MASKİ Bütün İlçelerimizde Yoğun Bir Çalışma Temposu İçerisinde'

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan beraberinde MASKİ Genel Müdürü M. Yaşar Karataş ile birlikte Melekbaba deposundan Alibaba, Karababa ve Karahan depoları arası isale hattında yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Başkan Selahattin Gürkan, Pütürgeliler İle Bir Araya Geldi

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Pütürge ilçesinde ziyaretlerde bulunup, muhtarlarla bir araya geldi.

Genç Bağış Elçileri Başkan Gürkan'ı Ziyaret Etti

Genç Bağış Elçileri Projesi kapsamında Organ Bağışında Farkındalık oluşturmak amacıyla Türkiye'nin değişik illerinden Malatya'ya gelen gençler Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ile bir araya geldi.

MUFF Yönetmeni Işık 'Festivale Sahip Çıkalım'

9. Film Festivaline kısa bir süre kala Festival Direktörü Yönetmen Haydar Işık, Berkman Dulcan'ın sorularını cevaplandırdı.

MUFF'da Ulusal Uzun Metraj Film Finalistleri Belli Oldu

Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Malatya Valiliğinin destekleriyle 15-19 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek 9. Malatya Uluslararası Film Festivali'nin ulusal yarışmalarında uzun metraj kategorisinde yarışacak filmler açıklandı.