Kurumsal Haberleri
sanalbasin.com üyesidir

Kurumsal Haberleri

Kurumsal Kimlik ile Dijitalleşme Zamanı

Yarış halinde olan şirketler her geçen gün kurumsal kimlik adı altında markalarına yenilik katmak istemektedir.

MASKİ, Dron Destekli Kaçak Su Tespiti Yapıyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü Müşteri Hizmetleri ve Kurumsal İletişim Dairesi Başkanlığı ekipleri Malatya'da kaçak su kullananlara göz açtırmıyor.

Malatya İl Hıfzısıhha Kurul Kararı (Karar No: 2020/09)

Malatya İl Hıfzıssıhha Kurulu 21.03.2020 Cumartesi günü Vali Aydın BARUŞ başkanlığında valilik toplantı salonunda yaptığı toplantıda; Nikah salonlarında sosyal mesafe, havalandırma ve dezenfekte edilmesi, çevreye atılan çöplerin atılması ve toplanması ile ilgili dezenfekte ve hijyene azami dikkat edilmesi, park, bahçe ve mesire alanlarında mangal takılması ve piknik yapılmasının geçici yasaklanmasına, Ptt, banka ve kurumsal ödeme noktaları vb. yerlerde sosyal mesafe uyarısı, il arası gelişlerde muayene ve ateş ölçülmesi, marketlerin açılış ve kapanış saatleri ve içeride bulunması gereken müşteri sayısının sosyal mesafeye uygun olarak sınırlandırılmasına oy birliği ile karar verildiği duyuruldu.

MTÜ ilk uluslararası anlaşmasını imzaladı

Malatya Turgut Özal Üniversitesi, kurumsal çalışmalarının 5. ayında İngiltere'de ilk uluslararası anlaşmasını imzaladı. Rektör Prof. Dr. Karabulut, 'İlk uluslararası anlaşmamızı imzaladık' dedi.

Yeşilyurt Belediyesi Malatya Film Festivaline sponsor olacak

Yeşilyurt Belediye Meclisi, ekim ayı olağan toplantısında 8.Malatya Uluslararası Film Festivaline yönelik kurumsal sponsorluk sözleşmesi protokolüne ortak olunmasıyla ilgili gündem maddesini onayladı.

STK'ların sorunları ve çözüm önerileri konuşulacak

Malatya Kent Konseyi Genel Sekreterliği tarafından Sivil Toplum Kuruluşlarının kapasiteleri, kurumsallaşma serüvenleri, sürdürülebilirliği, yapısal analizleri, faaliyet süreçlerinde karşılaşmış oldukları temel sorunları konusunda bir projeksiyon oluşturmak amacıyla 'Sivil Toplum Akademisi' adı altında sekiz hafta sürecek olan bir program düzenliyor.

Malatya'dan gelen heyet Gıda Bankası'nı gezdi

Sivas'ta ihtiyaç sahiplerine destek olan Hayat Ağacı Derneği, büyük alışveriş merkezi gibi görünümü, işleyişi ve kurumsal yapısı ile diğer illere örnek olmaya devam ediyor.Malatya Yeşilyurt Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğünden...

Elazığ'da ihracat değerlendirme toplantısı yapıldı

Elazığ İhracat Değerlendirme Toplantısı geniş katılımla yapıldı.Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) ile Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği (DAİB) işbirliğinde, kurumsal işbirliği kapsamında 'Elazığ İhracat Değerlendirme...

Gevrek, katıldığı panelde tesisleşme ve gelecek yapılanmasıyla ilgili konuştu

Evkur Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek, Güneydoğu Spor Yazarları Derneği'nin düzenlemiş olduğu "Anadolu kulüpleri kurumsal yönetimi, kalıcı gelir kaynakları, altyapı sorunları ve çözüm önerileri' konulu panele katıldı.

Yeşilyurt Belediyesi özel posta pulu bastırdı

Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Rıza Murat Türksoy, Yeşilyurt ilçesinin tanıtımını yapmak ve PTT Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan 'Kişisel ve Kurumsal Pul Hizmetleri' projesine destek olmak adına kurumsal posta gönderilerinde kullanılmak üzere pul bastırdıklarını söyledi.

Malatya Vergi Dairesinde yazışmalar artık elektronik ortamda yapılıyor

Malatya Vergi Dairesi Başkanı Yunus Poyraz, Malatya Vergi Dairesi Başkanlığı olarak Kurumsal Elektronik Posta Yönetim Sistemine geçtiklerini ifade ederek, "Bu sistem ile kağıt kullanımı ortadan kalkacak" ifadelerini kullandı.

Daire başkanları ve şube müdürlerine yönelik çalıştay

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmet kalitesini daha da yükseltmek amacıyla daire başkanları ve şube müdürlerine yönelik olarak 'Kurumsal Kapasitenin Geliştirilmesi' konulu eğitim çalıştayı gerçekleştirildi.

Afyonkarahisar STK platformundan 'referandum' açıklaması

Afyonkarahisar Sivil Toplum Kuruluşları (STK) Platformu Dönem Sözcüsü Ahmet Ertürk, 16 Nisanda gerçekleşen anayasa değişikliği ile ilgili olarak, 'Başından beri bu anayasa değişikliğinin bürokratik oligarşiyi en aza indireceğine ve milli iradenin kurumsallaşacağına olan inancımızı kamuoyu ile paylaştık' dedi.

Adıyaman Belediyesi Birimlerarası Futsal Turnuvası başladı

Adıyaman Belediyesi tarafından çalışanlarının motivasyonunu arttırmak ve kaynaşmalarını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen Futsal Turnuvası başladı.Son yıllarda kurumsal yapıya büyük önem veren Adıyaman Belediyesi, çalışanlarının...