Asayiş Haberleri
sanalbasin.com üyesidir

Asayiş Haberleri

Kumar Oynayanlara Suçüstü

Malatya'da kumar oynayan 5 kişi polis tarafından suçüstü yakalandı. 900 TL muhafaza altına alındı. Şahıslara 5326 sayılı Kabahatler Kanununa muhalefetten idari işlem yapıldı.

Vali Baruş, Kale İlçesinde Muhtarlarla Toplantı Düzenledi

  Vali Aydın Baruş, Kale ilçesinde başta genel güvenlik ve asayiş konuları olmak üzere ilçedeki yatırım çalışmaları, içme suyu ve kanalizas…

Malatya Emniyeti 33 Şüpheliyi Yakaladı

Malatya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, çeşitli suçlara karışan 33 kişiyi yakalayarak adli makamlara teslim etti.

Malatya Emniyeti 47 Şüpheliyi Yakaladı

Malatya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, çeşitli suçlara karışan 47 kişiyi yakalayarak adli makamlara teslim etti.

Malatya'da Asayiş Uygulaması - (12.10.2020)

Malatya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı birimlerce 12.10.2020 günü yapılan çalışmalar sonucunda tüm asayiş konuları ile ilgili gereken işlemlerin yapıldığı bildirildi.

Malatya Polisi, Asayiş Uygulamalarında Uyuşturucu ve Ruhsatsız Silah Yakaladı

Malatya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı birimlerce yapılan çalışmalarda, Muhtelif miktarda uyuşturucu madde, ruhsatsız silah ve fişek ele geçirilmiştir.

Başkan Çınar, Emniyet Teşkilatının 175. Kuruluş Yıldönümünü Kutladı

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, 'Ülkemizin huzur ve asayişinin sağlanması kadar milli birlik ve beraberliğimizin devamı içinde vazgeçilmez bir unsur olan polis teşkilatımız, köklü kurumlarımızın başında gelmektedir. Fedakrca hizmet veren polis teşkilatımız, milletimizin kendisine olan güveni ve sevgisini arkasına alarak, takdire şyan başarılarını devam ettirmektedir' dedi.

Malatya Emniyetinden Mart -2020 Ayı Değerlendirmesi

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü, Malatya halkının huzur ve güvenliği kamu düzenin sağlanması, suç ve suçlularla etkin mücadele kapsamında, TEM Şube Müdürlüğü, KOM Şube Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü, Yeşilyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü, Battalgazi İlçe Emniyet Müdürlüğü, Trafik Denetleme ve Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüklerimiz tarafından MART ayı içerisinde gerçekleştirilen uygulama ve denetimler hakkında bilgi verildi.

Malatya Emniyetinden Genel Asayiş ve Kamu Düzeni Sağlama Operasyonu

Malatya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı ekipleri tarafından Genel Asayiş ve Kamu Düzeninin sağlamak amacıyla çalışma yapıldı.

Malatya Emniyetinden Asayiş Operasyonları

Malatya Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kumar oynadığı tespit edilen bir dernek lokaline baskın düzenlendi, geçen hafta araç kurşunlama olayının şüphelisi yakalandı ve diğer yapılan operasyonlar neticesinde ise uyuşturucu madde, ruhsatsız silah ve mühimmat ele geçirildi.

Malatya Emniyeti 53 Şüpheliyi Yakaladı

Malatya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, çeşitli suçlara karışan 53 kişiyi yakalayarak adli makamlara teslim etti.

Kale'nin Hak Ettiği Yere Gelmesi Noktasında Birlikte Çalışacağız

Vali Aydın Baruş, Kale ilçesinde başta genel güvenlik ve asayiş konuları olmak üzere ilçedeki yatırım çalışmaları, içme suyu ve kanalizasyon, elektrik, meralar, ağaçlandırma ile eğitim ve sağlık konularındaki ihtiyaç ve sorunlar ile ilgili bir toplantı gerçekleştirdi.

Malatya Emniyeti 43 Şüpheliyi Yakaladı

Malatya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, çeşitli suçlara karışan 43 kişiyi yakalayarak adli makamlara teslim etti.

Malatya Emniyeti 39 Şüpheliyi Yakaladı

Malatya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, çeşitli suçlara karışan 39 kişiyi yakalayarak adli makamlara teslim etti.

Vali Baruş Akçadağ İlçesinde Muhtarlarla Toplantı Düzenledi

Vali Aydın Baruş, Akçadağ ilçesinde başta genel güvenlik ve asayiş konuları olmak üzere ilçedeki yatırım çalışmaları, içme suyu, sulama ve kanalizasyon, elektrik, meralar, ağaçlandırma ile eğitim ve sağlık konularındaki ihtiyaç ve sorunlar ile ilgili ilçenin yaşam kalitesini arttırmak, devletimizin sağladığı imknlarla halkımıza daha iyi hizmet sunabilmek için yapılacak çalışmalar üzerinde muhtarlar, sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderleri ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Malatya Emniyeti 62 Şüpheliyi Yakaladı

Malatya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, çeşitli suçlara karışan 62 kişiyi yakalayarak adli makamlara teslim etti.

Vali Baruş, Doğanşehir'de Kurum Yetkilileri ve Muhtarları Bir Araya Getirdi

Vali Aydın Baruş, Doğanşehir ilçesinde başta genel güvenlik ve asayiş konuları olmak üzere ilçedeki yatırım çalışmaları, içme suyu, tarımsal sulumu ve kanalizasyon, elektrik, meralar, ağaçlandırma ile eğitim ve sağlık konularındaki ihtiyaç ve sorunlar ile ilgili ilçenin yaşam kalitesini arttırmak, Devletimizin sağladığı imknlarla halkımıza daha iyi hizmet sunabilmek için yapılacak çalışmalar üzerinde muhtarlar, sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderleri ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Malatya Emniyeti 52 Şüpheliyi Yakaladı

Malatya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, çeşitli suçlara karışan 52 kişiyi yakalayarak adli makamlara teslim etti.

Vali Baruş Darende'de Kurum Yetkilileri ve Muhtarları Bir Araya Getirdi

Vali Aydın Baruş, Darende ilçesinde başta genel güvenlik ve asayiş konuları olmak üzere ilçedeki yatırım çalışmaları, içme suyu ve kanalizasyon, elektrik, meralar, ağaçlandırma ile eğitim ve sağlık konularındaki ihtiyaç ve sorunlar ile ilgili muhtarlar, sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderleri ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Eskimalatya'da ki asayiş ve trafik sorunları ele alındı

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren ile birlikte Eskimalatya meydanında vatandaşlarla birlikte sohbet ederek sorun ve sıkıntılar hakkında fikir alış verişinde bulundular.

Telefonla Dolandırıcılık Zanlısı Uygulama Noktasında Yakalandı

Malatya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Yankesicilik Dolandırıcılık Büro Amirliği ekipleri, Adıyaman ili uygulama noktasında telefon dolandırıcılığı kurbanın altın, bilezik ve nakit parasını şüpheli A.T. üzerinde ele geçirdi.

Malatya'da Gasp, Uyuşturucu ve Fuhuş Operasyonu

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ve Ahlak Büro amirliği ekipleri Gasp, Uyuşturucu ve Fuhuş operasyonları gerçekleştirdi.

Malatya Emniyeti 38 Şüpheliyi Yakaladı

Malatya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, çeşitli suçlara karışan 38 kişiyi yakalayarak adli makamlara teslim etti.

Vali Baruş, Doğanyol Muhtarlarıyla, Kurum Yetkililerini Bir Araya Getirdi

Vali Aydın Baruş, Doğanyol ilçesi Belediye Toplantı salonunda başta genel güvenlik ve asayiş konuları olmak üzere ilçedeki yatırım çalışmaları, içme suyu ve kanalizasyon, yol, elektrik, meralar, ağaçlandırma ile eğitim ve sağlık konularındaki ihtiyaç ve sorunlar ile ilgili muhtarlar, sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderleri ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Malatya'da 9 Ton Odun Çalan Hırsızlar Yakalandı

Malatya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü, Malatya'da 9 ton odun çalan 2 şüpheliyi gözaltına alındı.

Malatya Emniyeti 54 Şüpheliyi Yakaladı

Malatya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, çeşitli suçlara karışan 54 kişiyi yakalayarak adli makamlara teslim etti.

Telefon Dolandırıcılığından Üç Şüpheliden Biri Tutuklandı

Malatya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Yan-Dol Büro Amirliği ekipleri kendilerini Polis ve Savcı olarak tanıtan (3) şüpheli şahsı yakaladı. Adli makamlara sevk edilen (3) şüpheliden (1)'i mahkemece tutuklanmış, (2) şüpheli ise serbest bırakıldı.

Birçok Suçtan Aranan Beş Şüpheli Şahıs Tutuklandı

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ve Yeşilyurt İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerce Yağma, Silahlı Tehdit, Kişi Hürriyetinden Yoksun Kılma, 6136 Sayılı Kanuna Muhalefet, Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Bulundurmak suçlarından yapılan operasyon kapsamında birçok suçtan aranma kaydı bulunan 5 şüpheli şahıs gözaltına alındı.

Malatya Emniyeti 39 Şüpheliyi Yakaladı

Malatya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, çeşitli suçlara karışan 39 kişiyi yakalayarak adli makamlara teslim etti.

Malatya Emniyeti 35 Şüpheliyi Yakaladı

Malatya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, çeşitli suçlara karışan 35 kişiyi yakalayarak adli makamlara teslim etti.