Ak Parti Mkyk Üyesi Haberleri
sanalbasin.com üyesidir

Ak Parti Mkyk Üyesi Haberleri

Milletvekili Çalık, 'CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştirdi'

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı erken seçime çağıran CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirerek, 'Gören de zanneder girdiği tüm seçimleri kazanmış biri konuşuyor. Kemal Kılıçdaroğlu bu gidişatla 2023'te mağlubiyet şampiyonu olarak Guinness Rekorlar Kitabı'na girecek' dedi.

Tüfenkci, “Finansal oyunlarla Türkiye’nin önünü kesmek isteyenlerin hevesi kursağında kalacaktır”

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, TBMM'de konuşma yapıp, 'Finansal oyunlarla Türkiye'nin önünü kesmek isteyenlerin hevesi kursağında kalacaktır' dedi.

Milletvekili Tüfenkci, gençlerle bir araya geldi

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, AK Partili gençlerle bir araya geldiği toplantıda gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

Tüfenkci, ''Malatya sağlıkta önemli gelişmeler kat etti''

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, bir sendikaya gerçekleştirdiği ziyarette yaptığı konuşmada, Malatya sağlıkta önemli gelişmeler kat etti dedi.

Başkan Gürkan, '2 Bin 200 Metrekarelik Alandaki Çalışmalarımızı Büyük Oranda Tamamladık'

Özel Harekat Bölge Müdürlüğünün yapılacağı alanda incelemelerde bulunan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'a AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, Özel Harekat Bölge Başkanı İsmail Köroğlu, MASKİ Genel Müdürü Mehmet Yaşar Karataş, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cemal Nogay, Genel Sekreter Yardımcıları ve Daire Başkanları eşlik etti.

Başkan Gürkan, 'Bulgurlu Yolu Yenileniyor'

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan beraberinde AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci ile birlikte Bulgurlu yolunda da incelemelerde bulundu. Başkan Gürkan, 'Özel Harekat Bölge Müdürlüğünün bu alanda yapılmış olması ile birlikte yetersiz kalan yolumuzu genişleterek asfaltını yeniliyoruz' dedi

Tüfenkci, 'Salgının ardından Türkiye yeniden hızlı bir büyüme gerçekleştirecek'

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Koronavirüs pandemisinin tamamen kontrol altına alınmasının ardından Türkiye'nin yeniden hızlı bir büyüme gerçekleştireceğini söyleyerek 'İnsanlarımız bu sıkıntılı süreci atlatarak refaha ve sağlıklı günlere kavuşacak' dedi.

AK Partili Tüfenkci, dondan zarar gören çiftçilerle bir araya geldi

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Darende'de geçtiğimiz günlerde meydana gelen zirai don nedeniyle mağduriyet yaşayan çiftçileri ziyaret ederek talep ve sıkıntılarını dinledi.

Tüfenkci gündemi değerlendirdi

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, işgalci İsrail'in Filistinli Müslümanlara yönelik gerçekleştirdiği insanlık dışı saldırılara tepki göstererek, 'Bu zulme sessiz kalanlar insanlığın maşeri vicdanında mahkum olacaklar. Ama sessiz kalmayan bir Türkiye ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan var. Bu açıdan bizim birliğimiz mazlum ümmetimiz için son derece önemli' dedi.

'Gayretiniz ve Fedakrlığınız Asla Unutulmayacaktır'

AK Parti MKYK Üyesi ve Milletvekili Bülent Tüfenkci ile Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle denetimlerine ara vermeden devam eden Sütlüce Jandarma Kontrol Noktasında görevli jandarma personelini ziyaret etti.

Kernek Meydanı Eskiden Olduğu Gibi Ayağa Kalkacak

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, beraberinde AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, MASKİ Genel Müdürü Mehmet Yaşar Karataş, Genel Sekreter Yardımcıları ve Daire Başkanları ile birlikte Kernek Meydanında yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Milletvekili Tüfenkci'nin "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" Mesajı

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci'nin "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" mesajı yayınladı.

Milletvekili Tüfenkci'den ayaklanma açıklaması

Ak Parti Malatya Milletvekili ve Ak Parti MKYK Üyesi Bülent Tüfenkci, açıklamada geçmişteki Gezi Parkı ayaklanması benzeri bir ayaklanmamanın başarılı olamayacağını söyleyerek, "Bazıları eski kimliklerini ortaya koymaya çalışıyor ama bu millet o gün de ders verdi, bugün de yarın da aynı dersi verecek"

Başkan Gürkan, 'Birlik ve Beraberliğimizi Muhafaza Etmeliyiz'

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AK Parti Akçadağ İlçe teşkilatını ziyaret etti. AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci ve AK Parti İl Başkanı İhsan Koca'nın da katıldığı ziyarette gençlerle bir araya gelen başkan Gürkan önemli mesajlar verdi.

Milletvekili Tüfenkçi, Tarihi Yeşilyurt Konaklarını İnceledi

AK Parti MKYK Üyesi ve Milletvekili Bülent Tüfenkçi, Kadim Çırmıhtı'nın tarihsel ruhunu gün yüzüne çıkarmak adına Yeşilyurt Belediyesi tarafından yapılan restorasyon projeleriyle farklı bir görüntüye kavuşan Tarihi Yeşilyurt Konakları ile bölgedeki dönüşüm projelerini yerinde inceledi.

Malatya'nın Her Köşesi Asfalt Olacak

Malatya Büyükşehir Belediyesi Yol ve Alt Yapı Koordinasyon Dairesi tarafından Kuyulu Mahallesi'nde asfalt çalışmaları tamamlandı. Biten çalışmaları kontrol eden Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkçi, Malatya'nın her köşesinin şantiyeye çevrildiğini belirttiler.

Çalık'ın 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolaysıyla mesaj yayınladı.

Tüfenkci'nin 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci'nin 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

Çalık: 'Doğanyol ilçemizi yeniden inşa ediyoruz'

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, 24 Ocak'ta Elazığ'ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremde ağır hasar alan Doğanyol ilçesinin yeniden inşa edildiğini söyledi.

Çalık, "AK Parti, Türkiye'nin en büyük partisidir"

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, AK Parti'nin 11 milyona yaklaşan üye sayısıyla Türkiye'nin en büyük siyasi partisi olduğunu söyledi.

Yeşilyurt Bindal'ın 70 yıllık sorunu çözüldü

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin etkin, hızlı, çözüm üreten önemli bir yönünün olduğunu ifade ederek, Yeşilyurt ilçesi Bindal Mahallesinin 70 yıllık tapu sorununun etkin ve tam teşekküllü bir çalışmayla ortadan kaldırıldığını söyledi.

Başkan Gürkan, Pütürge – Kale grup yolunu yerinde inceledi

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük, AK Parti Pütürge İlçe Başkanı Bülent Karayılan ile birlikte Pütürge'de incelemelerde bulunduktan sonra, Pütürge – Kale grup yolundaki çalışmaları da yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Bülent Tüfenkci'nin Kurban Bayramı Mesajı

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Kurban Bayramı dolaysıyla mesaj yayınladı.

'Üreticilerim, Malatya'm adına çok mutluyum'

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, kentteki temasları kapsamında Malatya Ziraat Odaları İl Koordinasyon Başkanlığı'nda, Malatya İl ve İlçe Ziraat Odaları başkanlarımızla bir araya geldi.

Çalık'ın Kurban Bayramı Mesajı

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur ÇALIK, Kurban Bayramı dolaysıyla mesaj yayınladı.

'Adliye binamızın sürecini başlatıyoruz'

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, yeni adliye binasıyla ilgili, 'Yeşilyurt'umuza, Yeşiltepe'mize Askeri Hastanemizin olduğu alana Allah nasip ederse adliye binamızı yapıyoruz. Yeşilyurt mıntıkasında Yeşiltepe'nin daha da gelişimine katkıda bulunacağını düşündüğümüz Askeri Hastane'nin yerine adliye binasını yapalım istedik. Süreci tamamen başlattık. En kısa sürede Hazine ve Maliye Bakanımız Berat Albayrak'ın imzasıyla birlikte devri Adalet Bakanlığımıza yapıp, adliye binamızın sürecini başlatıyoruz' açıklamasında bulundu.

Yeşilyurt Belediyesi, 'Meclis Üyeleri Ve Muhtarlarla İstişare' Toplantısı Düzenledi

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, AK Parti Milletvekili Ahmet Çakır ve Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, 'Meclis Üyeleri ve Muhtarlarla İstişare' toplantısında talep ve önerileri dinlediler.

Çalık, 'Tarım ve hayvancılığa çok ciddi desteklerimiz oldu'

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, tarım ve hayvancılığa ciddi destekler verdiklerini ifade ederek, 'Tarımsal desteklerimiz 2002 yılında 23 milyon iken 2020 yılı itibariyle yaklaşık 50 milyon alan bazlı destek verdik. Tarımda, 200 milyona aşan desteği çiftçilerimize ulaştırdık' dedi.

Çalık, 'Devlet Su İşleri'nden Malatya'mıza yaklaşık 2,5 milyar destek aldık'

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, 'Devlet Su İşleri'nden Malatya'mıza yaklaşık 2,5 milyar destek aldık.

Milletvekili Çalık'ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti MKYK Üyesi, Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Ramazan Bayramı dolaysıyla mesaj yayınladı.