24 Kasım Öğretmenler Günü Haberleri
sanalbasin.com üyesidir

24 Kasım Öğretmenler Günü Haberleri

Başkan Güder’den Öğretmenler Günü mesajı

Malatya'nın Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Öğretmenler İçin Büyükşehir'den Konser

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir konser programı düzenlendi.

24 Kasım'da Vali Baruş'a Öğretmenlerden Ziyaret

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı öğretmenleri temsilen Battalgazi İlçesi Gazi İlkokulu Müdürü Ahmet Yıldızhan, Öğretmenler Derya Çetin Cengiz ve Muzaffer Ülger ile birlikte Vali Aydın Baruş'u makamında ziyaret etti.

MTÜ'de 24 Kasım ve Vefa Günü Etkinliği

Malatya Turgut Özal Üniversitesi (MTÜ) tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü ile birlikte Malatya'yı 4 dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde temsil eden, 45. Hükümette Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanı olarak, 48. Hükümette ise Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı olarak görev yapan Metin Emiroğlu için ise Vefa Günü düzenlendi.

Vali Baruş, 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programına Katıldı

Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Şehit Oğuzhan Günaydın Halk Eğitim Merkezinde düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programına Vali Aydın Baruş, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Selim Pilten, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Necmi İnce, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, STK temsilcileri, okul yöneticileri ve öğretmenler katıldı.

Ağbaba'dan Öğretmenler Günü Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba , 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı. Ağbaba, mesajında eğitim sisteminin sıkıntılarına değinerek, AK Parti'nin eğitim politikasının çöktüğünü belirtti.

MHP Milletvekili Fendoğlu'ndan Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolaysıyla kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Gürkan, 'Karanlığa Işık Saçan Öğretmenlerimiz Övgülerin En Güzeline Layıktır'

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, '24 Kasım Öğretmenler Günü' nedeniyle bir mesaj yayınladı.

24 Kasım Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun

Malatya Gerçek Haber Sitesi olarak, Bizlere bir harften daha fazlasını öğreten ve Ülkemizin geleceğini şekillendirilmesini temel taşlarından olan öğretmenlerimizin ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ kutluyor, ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimize Allah'tan rahmet, hayatını sürdüren öğretmenlerimize de sağlıklı ve uzun ömürler diliyoruz.

Milletvekili Çalık'dan Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

AK Parti MKYK Üyesi Malatya Milletvekili Öznur Çalık, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolaysıyla Kutlama mesaj yayınladı.

Başkan Avşar'dan Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

MHP Malatya İl Başkanı R. Bülent Avşar, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

MTÜ'den Emiroğlu için 'Vefa Günü' etkinliği

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlaması kapsamında Malatya'da 4 dönem milletvekilliği görevinde bulunan Eski Milli Eğitim Bakanı Metin Emiroğlu için Vefa Günü düzenleyeceklerini de açıkladı.

Başkan Osman Güder'den Öğretmenler Günü Mesajı

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolaysıyla mesaj yayınladı.

Başkan Çınar, 'Öğretmenlerimiz; kil İnsan Ve Yol Göstericidir'

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, 'Öğretmenlik, bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülmeyecek kadar saygın ve fedakrlık gerektiren bir meslektir. İnsanımızı yüksek idealler doğrultusunda yetiştiren ve geleceğimizi büyük bir özveriyle inşa eden öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutluyorum.' dedi.

Öğretmenler şampiyonluk için mücadele etti

24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen Voleybol Turnuvasında öğretmenlerin yer aldığı takımlara ödülleri verildi.Her yıl olduğu...

'Biz Bize' adlı söyleşi programı düzenlendi

Adıyaman Üniversitesinde 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında Rektör Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü'nün konuşmacı olarak katıldığı 'Biz Bize' adlı söyleşi programı düzenlendi.Adıyaman Üniversitesi Merkez Külliyesi...

Minik öğrenciler Rektör Gönüllü ile bir araya geldi

Adıyaman Üniversitesi Merkez Külliyesi içerisinde hizmet veren kreşte eğitim gören minik öğrenciler 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü'yü makamında ziyaret etti.Kreş...

Okul anıları 45 yıl sonra tazelendi

Afyonkarahisar Sandıklı Lisesinden 1973 yılında mezun olan öğrenciler tam 45 sene sonra bir araya geldi.Çeşitli illerden Sandıklı'ya gelen 1973 ve 1979 yılları arasında mezun olan yaklaşık 100 kişi, 24 Kasım Öğretmenler Gününde bir...

Jandarma'dan güllü Öğretmenler Günü kutlaması

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Malatya İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, öğretmenleri okullarında ziyaret ederek gül hediye ettiler. Programda şehit olan öğretmenlerin aileleri de unutulmadı.

Battalgazi Belediyesi'nde 'Öğretmenler Günü' etkinliği

Battalgazi Belediyesi tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle program düzenlendi. Öğretmenlik mesleğinin önemine dikkat çekilen program, yoğun ilgi gördü.

Komutan Atasoy öğretmenleri ziyaret etti

İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy ve jandarma personeli okulları ziyaret ederek, öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladı.Adıyaman İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy ve beraberindeki personel Adıyaman Şehit Hasan Aydoğdu...

24 Kasım Öğretmenler günü Malatya'da kutlandı

24 Kasım Öğretmenler Günü Malatya'da düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Jandarmadan öğretmenlere karanfilli kutlama

Adıyaman Besni İlçe Jandarma Komutanlığı personeli, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenlere karanfil dağıttı.24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla düzenlenen etkinlikleri kapsamında öğretmenlere tek tek kırmızı karanfil...

Dinar'da Öğretmenler Günü kutlandı

Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde 24 Kasım Öğretmenler Günü çeşitli etkinliklerle kutlandı.İlçe Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş'ın Atatürk anıtına çelenk koymasıyla başlayan kutlama programı Park Ala Konferans salonunda Fatih Ortaokulu'nun...

Öğretmenler Günü Hekimhan ve Arguvan'da kutlandı

24 Kasım Öğretmenler Günü Malatya'nın Hekimhan ve Arguvan ilçelerinde de düzenlenen programlarla kutlandı.

MÜSİAD Şube başkanı Kalan'dan öğretmenler günü kutlaması

Müstakil Sanayici İşadamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Başkanı Hüseyin Kalan, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Elazığ'da, 'Öğretmenler Günü' kutlamaları

Elazığ'da 24 Kasım Öğretmenler Günü çeşitli etkinliklerle kutlandı.24 Kasım Öğretmenler Günü, Türkiye genelinde olduğu gibi Elazığ'da da kutlandı. Kutlama Programı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Atatürk Anıtı'na...

Öğretmenler Harfhane grubuyla eğlendi

Adıyaman'da görev yapan öğretmenler Harfhane Grubunun seslendirdiği birbirinden güzel türkülerle eğlendi.Adıyaman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle program düzenledi. Türkiye Petrolleri...

Rektör Prof. Dr. Karabulut'un 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolaysıyla kutlama mesajı yayınladı.

Sadıkoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Gününü Kutladı

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda, öğretmenlerin toplumun geleceğini şekillendiren en önemli aktörler olduğunu söyledi.