Emniyet Müdürlüğünde veda ve terfi programı

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü tarafından emekli olan personel ve terfi alan personel için program düzenledi.Emniyet Müdürü Metin Alper'in de katıldığı veda ve terfi programı polisevinde gerçekleştirildi. Genel Müdürlük Yüksek Değerlendirme...

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Malatya Gerçek Haber -

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü tarafından emekli olan personel ve terfi alan personel için program düzenledi.

Emniyet Müdürü Metin Alper’in de katıldığı veda ve terfi programı polisevinde gerçekleştirildi. Genel Müdürlük Yüksek Değerlendirme Kurulu tarafından yapılan değerlendirme ile emekliye sevk edilen ve terfi eden müdür ve amirlere veda ve rütbe terfi programı düzenlendi. Programa il emniyet müdür yardımcıları, şube müdürleri, birim amirleri ve aileler katıldı.

Programda emekliye ayrılan personelin öz geçmişleri okunduktan sonra konuşan İl Emniyet Müdürü Metin Alper, “Emekli olan personele aileleri ile birlikte mutlu, huzurlu, uzun ömürler diliyorum. Emniyet Teşkilatımıza ve milletimize gösterdikleri özverili hizmetlerden ve çabalardan dolayı teşekkür ediyorum. Terfi ederek hizmet vermeye devam edecek olan personele de başarılar ve muvaffakiyetler diliyorum” dedi.Program, emekli olan 2 personele plaket verilmesi, terfi alan 7 personele rütbelerin takılması ile son buldu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN