Hasan Yağmur Haberleri

Hasan Yağmur Haberleri

Hasan Yağmur haberleri, haber editörü Hasan Yağmur tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Hasan Yağmur - Gazeteci, Köşe Yazarı, Muhabir, Editör
HasanYagmurTR - mailinfo@hasanyagmur.com.tr

Kan bağışıyla örnek oldular

Malatya Jandarmada görevli erbaş, erler ile rütbeli personeller, kan bağışlayarak örnek oldu.

Jandarmayı anlatıp ödül kazandılar

Malatya'da, Jandarma temalı resim, şiir ve kompozisyon yarışmasında dereceye giren 12 öğrenciye ödül verildi.

Başkan Güder, Akpınar esnaflarıyla buluştu

Sorunları yerinde görmek, ortak bir akılla sorunları çözmek, belediyenin çalışmalarını esnaflara anlatmak amacıyla Akpınar Mahallesinde bulunan esnaflarla bir araya gelen Malatya'nın Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, daha güzel ve yaşanabilir bir Battalgazi için görüş alışverişinde bulundu.

Tuzla Ev Tadilatı Firması Yapı Dekorist

Ev ya da villa gibi yaşam alanlarında değişiklik isteyen, modern dokunuşlar ile ferah ortamlara kavuşmayı tercih edenler için birbirinden farklı birçok dekorasyon fikirleri bulunmaktadır.

Uluslararası Malatya Kültür Sanat ve Kayısı Festivali hazırlıkları devam ediyor

Bu yıl 25'incisi düzenlenecek olan Uluslararası Malatya Kültür Sanat ve Kayısı Festivali istişare toplantısı Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Başkanlığı'nda gerçekleştirildi.

Gürkan, TOBB İstanbul genç girişimciler kurulu üyeleriyle bir araya geldi

Malaya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, çeşitli temas, gezi ve incelemelerde bulunmak üzere Malatya'ya gelen TOBB İstanbul Genç Girişimciler Kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

Çınar, açık hava müzesindeki son çalışmaları inceledi

Malatya'nın Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, açık hava müzesi incelemesinde yaptığı açıklamada, 'Yapımı büyük oranda tamamlanan Savunma Sanayi ve Savaş Makinaları Açık Hava Müzemiz iç ve dış tasarımı, sergilenen nostaljik askeri teçhisatları, yeşil alanları ve görselliğiyle Beylerderesi'nin cazibesini artıracaktır' dedi.

Malatya TSO’dan başarıya plaket

'İSO 500-2021' Araştırmasında 2020 yılına göre 5 sıra yükselerek 379. sırada yer alan Baykan Denim Konfeksiyon A.Ş.'yi ziyaret eden Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, Baykan Denim Konfeksiyon A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Baykan'a başarı plaketi takdim etti.

Güder’den LGS’ye giren öğrencilere destek ziyareti

Malatya'nın Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Liselere Geçiş Sınavı'na (LGS) giren öğrencilere, sınav öncesi moral ve motivasyon ziyaretinde bulundu. Sınav öncesi öğrencilere ve ailelerine çay ikramında da bulunan Güder, 'Geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin her daim yanındayız' dedi.

AK Parti Malatya’dan ‘Türkiye Çevre Haftası’ açıklaması

AK Parti Malatya İl Başkanlığı tarafından Türkiye Çevre Haftası nedeniyle basın açıklaması yapıldı.

Tazelenme Üniversitesi’nde ilk ders heyecanı

Yaşlı bireylerin sağlıklı ve kaliteli bir yaşlılık geçirmeleri amacıyla Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından 60 yaş ve üzeri bireylere yönelik yürütülen '60 artı Tazelenme Üniversitesi' projesine Doğu Anadolu bölgesinde ilk katılan üniversite olan Malatya Turgut Özal Üniversitesi'nde (MTÜ) ilk ders heyecanı yaşandı.

Esenlik marketlere 3 yeni şube daha katıldı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Esenlik Süper Marketler, aynı anda açılışı yapılan 3 yeni market ile şube ağını genişletti. Açılışa katılan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, 'Malatya'daki alışverişin yüzde 57'sinin yapıldığı market Esenlik Market'tir dedi.

Malatya’da hedef 100 bin kursiyer

Malatya Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hayat boyu öğrenme haftası şenliği başladı. Halk Eğitim olarak hedefin 100 bin kursiyere eğitim vermek olduğu vurgulandı. Törende, Dünya Kadınlar Boks Şampiyonu Hatice Akbaş'a ödüller de verildi.

Genç girişimciler Malatya TSO’da bir araya geldi

TOBB İstanbul ve Malatya Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri Malatya TSO'da bir araya geldi. Toplantıda gençlere hitap eden Malatya TSO Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, 'Artık çok sermaye değil, doğru fikir iş yapıyor. İyi bir fikir sizi sadece ülkemizde değil, dünyada marka yapabilir' dedi.

Toplam 143 haber.