Belediye otobüsü şoförlerine 'Etkin Araç Kullanımı' eğitimi

Adıyaman Belediyesi, bünyesinde bulunan otobüs şoförlerinin araçları daha etkin kullanabilmeleri için 'Toplu Taşımada Etkin Araç Kullanma Eğitimi' düzenledi.2014 seçiminden halkın büyük çoğunluğunun desteğini alarak Belediye Başkanlığı...

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Malatya Gerçek Haber -

Adıyaman Belediyesi, bünyesinde bulunan otobüs şoförlerinin araçları daha etkin kullanabilmeleri için ‘Toplu Taşımada Etkin Araç Kullanma Eğitimi’ düzenledi.

2014 seçiminden halkın büyük çoğunluğunun desteğini alarak Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan F. Hüsrev Kutlu döneminde toplu taşımada önemli kararlar alan ve oldukça başarılı olan Adıyaman Belediyesi, ulaşımdaki kalitesini arttırmak için en küçük fırsatı bile değerlendiriyor.

Adıyaman Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde çalışan yaklaşık 60 otobüs şoförüne araçları daha etkin kullanabilmeleri için ‘Toplu Taşımada Etkin Araç Kullanma Eğitimi’ verilmeye başlandı.Eğitim alan şoförleri ziyaret ederek emeklerinden dolayı teşekkür eden Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, alınacak olan eğitimlerle Adıyamanlı hemşehrilerine daha kaliteli hizmet sunmayı hedeflediklerini dile getirdi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN