Başkan Kahveci'den Türk Telekom İl Müdürüne Ziyaret

AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Türk Telekom Malatya İl Müdürlüğü'ne Atanan Ahmet Alevcan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Malatya Gerçek Haber -

AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci ve yönetim kurulu üyeleri Haci Ali Tankız, Hasan Van ve Ümit Sarıcı; geçtiğimiz günlerde Türk Telekom Malatya İl Müdürlüğü’ne atanan Ahmet Alevcan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyaret sırasında İl Müdürü Alevcan’a hayırlı olsun dileklerini ileten İlçe Başkanı Basri Kahveci, “Battalgazi bölgesinde yaşanan internet sıkıntılarının bu dönemde daha hızlı bir şekilde giderilmesi gerekmektedir. İnternet altyapısı olmayan bir tek mahalle kalmaması için el birliğiyle, tespit edilen bölgelere gerekli yatırımların yapılması noktasında elimizden gelen gayret ve çabayı göstereceğiz. Artık dijital bir çağda yaşamaktayız. Özellikle pandemi sürecinde gerek okulların dijital eğitime başlamış olması gerekse de internetin artık hayatımızın diğer noktalarında daha fazla kullanılmaya başlanması hasebiyle bu konunun üzerinde daha fazla durmamız gerektiği kanısına vardık. Bu sebeple internet erişiminin olmadığı bir tek hane bile bırakmamak adına çalışmalar yapmamız gerekmektedir” dedi.

İl Müdürü Ahmet Alevcan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, internet sıkıntılarının biran önce çözüme kavuşması adına çalışmalarını hızlandıracaklarını ifade etti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN