Başkan Çınar, Btctürk Yeni Malatyaspor'a Destek Ziyaretine Katıldı

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, ' Malatya'nın ortak değeri ve gözbebeğimiz olan Btc Türk Yeni Malatyaspor'umuz taraftarımızın vereceği destek, futbolcularımızın gayreti ve çabasıyla Konyaspor engelini 3 puanla aşacaktır. Gün birlik ve beraberlik günüdür. Y.Malatyaspor'a birlik ve beraberlik ruhuyla sahip çıkalım. Tüm taraftarlarımızı Konyaspor maçında destek vermeye çağırıyorum.' diye konuştu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Malatya Gerçek Haber -

BTC TÜRK Y.MALATYASPOR’A İL PROTOKOLÜNDEN MORAL DESTEĞİ

Vali Aydın Baruş, AK Parti MKYK Üyesi ve Milletvekili Bülent Tüfenkçi, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, AK Parti İl Başkanı İhsan Koca ve çok sayıda taraftar, T.F.F.Süper Lig Cemil Usta Sezonunun 25.Haftasında kendi sahasında Konyaspor ile karşılaşacak olan BTC Türk Yeni Malatyaspor’u ziyaret ederek, moral desteğinde bulundu.

“BÜTÜN TARAFTARLARIMIZI STADA BEKLİYORUZ”

Kulüp Başkanı Adil Gevrek, Teknik Direktör Hikmet Karaman ve futbolculara başarı dileklerini paylaşan Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, tüm Malatyalıları Konyaspor maçında destek vermeye çağırdı.

“TARAFTARIMIZIN DESTEĞİ, FUTBOLCULARIMIZIN GAYRETİYLE KONYASPOR’U YENECEĞİZ”

Konyaspor maçına tüm Malatyalıları davet eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “ Süper Ligde mücadele eden Yeni Malatyaspor bizim gözbebeğimiz ve ortak değerimizdir. Bugün Valimiz, Milletvekilimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız, Battalgazi Belediye Başkanımız, AK Parti İl Başkanımız ve taraftarlarımızla birlikte takımımız ziyaret ederek yarınki kritik 90 öncesinde moral desteğinde bulunduk. Bir kaç hafta takımımız olumsuz sonuçlar alsa da yarınki Konyaspor maçını kazanıp bu günleri inşallah geride bırakacağız. Bu birlikteliğimizi yarınki maça yansıtıp sahadan gülen taraf olarak ayrılmak istiyoruz. Sarı-Kırmızılı ekibimize sonuna kadar destek vermek, sahip çıkmak, birlik ve beraberlik ruhuyla yanında durmak hepimizin sorumluluğudur. Yeni Malatyaspor’un Süper Ligde kalıcı olması, daha iyi noktalara gelmesi kentimizin her alanda gelişimi için çok büyük önem teşkil etmektedir. Bizlerde her türlü şart ve durumda takımın yanındayız, destekçisiyiz. Göreve yeni başlayan Teknik Direktörümüz Hikmet Karaman ile takımın çıkışa geçeceğine ve bu zor günleri geride bırakacağına yürekten inanıyorum. Teknik Heyete ve futbolcu kardeşlerimize sonuna kadar inanıyor ve güveniyoruz. Tabii ki Yeni Malatyaspor’un en büyük gücü taraftarıdır. Yeni Malatyaspor’u hiçbir zaman yalnız bırakmayan taraftarlarımızın yarın ki maçta tribündeki yerini alıp takımı bu zor günde destekleyeceğine inanıyorum. Önemli olan zor günlerde takıma destek olmaktır. Hep birlikte el ele verirsek tüm engelleri hep birlikte aşarız. Yeter ki bir olalım, beraber olalım, birlikte hareket edelim. Yeni Malatyaspor’a gönül veren bütün taraftarlarımızın Konyaspor maçına bekliyoruz. Taraftarlarımızın desteği, futbolcularımızın gayreti ve çabasıyla Konyaspor maçını kazanıp, daha güzel yarınlara el birliği ile ulaşacağız. Bizlerde yarın ki maçta tribündeki yerimizi alıp ortak değerimiz, göz bebeğimiz Yeni Malatyaspor’a destek vereceğiz.” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN