AK Parti'de delege seçimi yapıldı

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından geçtiğimiz hafta sonu delege seçimi yapıldı.Yapılan delege seçimlerinde oy kullanan AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven seçimlerden sonra yaptığı açıklamada şunları söyledi:'Olağan...

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Malatya Gerçek Haber -

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından geçtiğimiz hafta sonu delege seçimi yapıldı.

Yapılan delege seçimlerinde oy kullanan AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven seçimlerden sonra yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Olağan kongre takvimine yönelik bütün teşkilatlarımızda üyelerimiz arasından delege seçimleri yapıldı. Yıl sonuna kadar da bütün teşkilatlarımızda kongre sürecimizi tamamlamış olacağız.Hafta sonunda toplam 18 ilçemizde yapılan seçimlerde 93 bin 139 üye arasından 7 bin 200 delege seçildi. Bizim bu şehir için sorumluluğumuz büyük bu sebeple gece gündüz demeden halkımız için koşturuyoruz.Seçilen arkadaşlarımızın çok önemli bir sorumluluğu oluştu önümüzdeki süreçte kendi iradeleri ile teşkilat kademelerini seçecekler, teşkilatımıza seçilen arkadaşlarımızda şehrimize ülkemize en iyi şekilde hizmet etmeye gayret gösterecekler.Seçilen arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Sayın genel başkanımızın da dediği gibi durmak yok yola devam.”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN