Adıyaman Belediyesi ཋ Temmuz' anıları kitaplaştırıldı

Adıyaman Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından hazırlanan ཋ Temmuz' kitapçığı hain darbenin yıl dönümünde ücretsiz dağıtıldı.15 Temmuz 2016 tarihinde bir grup FETÖ'cü hain tarafından kalkışılan...

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Malatya Gerçek Haber -

Adıyaman Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından hazırlanan ‘15 Temmuz’ kitapçığı hain darbenin yıl dönümünde ücretsiz dağıtıldı.

15 Temmuz 2016 tarihinde bir grup FETÖ’cü hain tarafından kalkışılan darbe girişiminde ve sonrasında objektiflere yansıyan önemli kareler Adıyaman Belediyesi tarafından kitaplaştırıldı. Adıyaman Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümünde vatandaşlara dağıtılan kitapçıklarla ilgili bilgi veren yetkililer, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu’nun sunuş yazılarının da yer aldığı kitapçıkta, ülkenin çeşitli illerinde sembol olmuş fotoğraflar ile darbe girişiminin ilk saatlerinden itibaren Adıyaman’da yaşanan ve objektiflere yansıyan fotoğrafların derlenerek tek bir kaynakta toplandığını dile getirdi.

15 Temmuz etkinliklerinde halka ücretsiz olarak dağıtılan kitapçıkların vatandaşlardan yoğun ilgi gördüğünü söyleyen yetkililer, 104 sayfadan oluşan kitapçıkta 76’sı yerel, 15’i ulusal toplam 91 fotoğrafın bulunduğu belirtildi.
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN